Baltic sissepääsumudel Jaguar

BALTIC MUDEL JAAGUAR

Jaguar sissepääsurest on raskeveokite esmased sissepääsumatid kõikide kõrge ja äärmusliku liiklusega tingimuste jaoks, sealhulgas lennujaamades, metroojaamades, kaubanduskeskustes, avalikes hoonetes jne.

Jaguar on vastupidav kokkupandavate plaatidega matt nii sise- kui ka välistingimustesse. Sellel on erakordselt hea jõudlus nii jala- kui ka käruliikluse jaoks.

Jaguar sissepääsurestil on avatud konstruktsioon ja libisemiskindel pind.

Funktsionaalne Jaguar sissepääsumatt peatab mustuse, liiva ja prahi sissepääsu alal. Jaguari pind kraabib jalanõude alt mustuse ära, samal ajal kui praht langeb läbi selle avatud võrestiku.

Jaguar mati libisemiskindel pinnamuster pakub ka erakordset äravoolu. Avatud võrestiku konstruktsioon võimaldab veest läbi mati voolata, pakkudes ohutut ja kuivemat pinda ning vähendades libisemisohtu.

Kokkupandavad plaadid võimaldavad luua sissepääsumatte ükskõik millise pikkuse ja laiusega. Plaate on väga lihtne lõigata soovitud suuruse ja kujuga. Jaguar plaate saab paigaldada minutitega ilma erivahenditeta.

Jaguar sissepääsumatte on lihtne puhastada tolmuimeja või veega pesemise teel.

Kerge kaal – Jaguar sissepääsumatti on lihtne hoolduseks kokku rullida.

Mustuse, mis matist läbi langeb, saab lihtsalt tolmuimejaga põrandalt puhastada.

Värvivalik: must, tumehall, helehall, terrakotta, sinine ja roheline

BALTIC MUDEL JAAGUAR KANGAS

Jaguar kangaga sissepääsurestid ja matisüsteemide kokkupandavad plaadid on raskeveokite sissepääsumatid, mis koosnevad kokkupandavatest plaatidest, millel on suure jõudlusega vaibasisestused.

Väga vastupidavad ja praktilised tekstiilvaiba sisestused omavad suurepäraseid niiskuse ja mustuse imamisomadusi.

Tugev Jaguar vaiba sissepääsumatt sobib siseruumide sissepääsudeks ja suure liiklusega avalikeks aladeks nagu kortermajad, kontorihooned, koolid, lasteaiad, kauplused ja butiigid.

Matil on avatud konstruktsioon ja uuenduslik disain, mis tagab kõrge mustuse ja tolmu kinnipidamise ning hoiab pinna turvalise ja puhtana.

Jaguar vaiba sissepääsurestid toimivad kõige paremini siseruumides või ilmastiku eest kaitstud aladel.

Jaguar vaiba kokkupandavad plaadid on täielikult ühilduvad Jaguar tavaliste plaatidega.

Värvivalik (kangal): punane, hall ja must

Reijo Laos
Kontakt: +372 58357466
E-post: reijo.balticmat@gmail.com